O nas

"Kancelaria Podatkowa" to rozwijające się biuro rachunkowe, które powstało w 2011 r., na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez właścicielkę biura. Naszą Kancelarię wyróżnia "WYSOKA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG".

Priorytetem biura jest zapewnienie swoim klientom fachowej i kompleksowej obsługi, poprzez własne doświadczenie i profesjonalnie dobraną kadrę pracowniczą. Na bieżąco zapoznajemy się z ciągłymi zmianami w prawie, poprzez szkolenia, kursy w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy jak i ubezpieczeń społecznych. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych. Oferujemy pełną obsługę księgową dla firm każdej wielkości i z każdej branży, a naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany, czy też za zasadach ogólnych jak również spółki prawa handlowego.

Każdy z naszych Klientów jest dla nas Klientem Najważniejszym. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Na bieżąco informujemy Klientów o nowinkach w świecie finansowo-księgowo-podatkowym i wszelkich zmianach mających wpływ na ich firmę.

Sylwia Senio – Haas – absolwentka studiów magisterskich o specjalności Rachunkowość i Podatki. Uzyskany na podstawie egzaminu certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzanie ksiąg rachunkowych nr 57347/2012, uzyskany certyfikat FRR Rachunkowość Firm Produkcyjnych, uzyskany certyfikat Głównego Księgowego, zawód księgowej wykonywany od 1999r., od roku 2009r. Główny Księgowy w jednej z największych firm produkcyjnych w Powiecie Nowotarskim.